DRUK WIELKOFORMATOWY

   Oferujemy Państwu druk WIELKOformatowy solwentowy i ekosolwentowy max+. Druk solwentowy pozwala wykonać dowolny format w dowolnym nakładzie (już od 1 szt.).

     Mamy do dyspozycji kilka maszyn solwentowych, różnych producentów, różnej szerokości zadruku i drukujące z różną rozdzielczością.

     W zależności od typu, rodzaju i wielkości Państwa zamówienia, jego przeznaczenia oraz miejsca ekspozycji dobieramy druk na odpowiedniej maszynie, dopasowując optymalną jakość, rozdzielczość i minimalizując koszty.

grafika: druk pełnokolorowy (CMYK) umożliwiający wykonanie wszelkich projektów graficznych
zastosowanie: do ekspozycji zewnętrznej i wewnętrznej, banery, siatki banerowe, plakaty, megaplakaty, tablice, tabliczki, billboardy, plansze, X-banery "pajączki", L-banery, naklejki, meganaklejki, grafika na samochody, grafika okienna, wydruki do podświetleń (kasetony), ekspozycje i dekoracje sklepowe, targowe oraz wewnątrzfirmowe,...
wytrzymałość: odporny na warunki atmosferyczne - woda, deszcz, śnieg, niskie temperatury, promienie UV (ok. 3 ÷ 5 lat w zależności od miejsca ekspozycji)
wymiary: - w przypadku banerów i siatek banerowych możliwe jest łączenie ze sobą poszczególnych pasów wydruku (tzw. zgrzewanie) co umożliwia wykonanie bardzo dużych form reklamowych
- w przypadku wydruku na papierze i folii - szerokość wydruku zależy od konkretnej drukarki (320 cm, 160 cm) lub szerokości użytego podłoża, natomiast długość może być dowolna
rozdzielczość: - 360 dpi - standardowa (banery, tablice, grafika okienna i na samochody, plakaty i megaplakaty, billboardy, siatki banerowe, meganaklejki,...)
- 720 dpi - podwyższonej jakości (tabliczki, plakaty, tablice, banery do ekspozycji wewnętrznej, naklejki,...)
- 1440 dpi ÷ 720 dpi - wysokiej jakości "fotograficznej" do oglądania nawet z bardzo bliskiej odległości (plakaty, naklejki, plansze, dekoracje i ekspozycje targowe i wewnątrzfirmowe,...)
materiał: - baner standardowy (frontlit), siatka banerowa (mesh), baner dwustronny (blockout), papier prezentacyjny (whiteback), papier billboardowy (blueback), folia samochodowa samoprzylepna (wylewana), płótno flagowe, folia do podświetleń (backlite)
- tusze - do druku używamy tylko oryginalnych najwyższej jakości tuszy solwentowych
wykończenie: - banery i siatki banerowe standardowo mają oczka do mocowania co ok. 50 cm, brzegi są wzmocnione zgrzane
- docinanie do odpowiednich zamówionych wymiarów
- naklejanie na różne podłoża (PCV, poliwęglan komorowy, pleksi, pojazdy,...)
cena: zależy od łącznej zamówionej jednorazowo powierzchni na poszczególnych materiałach oraz jego wykończenia
przygotowanie do druku: kliknij po informacje

Zobacz również dział Reklamy, Systemy wystawiennicze